Obniżka! Glutation liposomalny (CureSupport) 100 ml Zobacz większe

Glutation liposomalny (CureSupport) 100 ml

CURE01

Nowy produkt

Glutation jest trójpeptydem, to znaczy składa się z trzech połączonych ze sobą związków: kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny. Jest aktywny w komórkach prawie wszystkich organów. Największa jego koncentracja występuje w wątrobie, w nerkach, w soczewce oka, w trzustce, czy śledzionie. 

Więcej szczegółów

170,00 zł
119,00 zł brutto

-30%

170,00 zł brutto

Więcej informacji

Glutation liposomalny

 

 

Glutation jest trójpeptydem, to znaczy składa się z trzech połączonych ze sobą związków: kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny. Jest aktywny w komórkach prawie wszystkich organów. Największa jego koncentracja występuje w wątrobie, w nerkach, w soczewce oka, w trzustce, czy śledzionie. Glutation jest głównym przeciwutleniaczem posiada więc właściwości antyoksydacyjne. Glutation wspiera procesy detoksykacji oragnizmu oraz wspiera prawidłową prace układu immunologicznego.

Glutation marki CureSupport została zamknięta w liposomach. Liposom to mały pęcherzyk wykonany z tego samego materiału, co membrana komórkowa. Liposomy zbudowane sa z fosfolipidów, które powstają w sposób naturalny, gdy woda zostaje zmieszana z lecytyną. Liposomy mogą być wypełnione substancjami, takimi jak witaminy, składniki odżywcze, a nawet leki i są stosowane w celu ochrony i dostarczania tych substancji tam, gdzie muszą być dostarczane , do komórki ciała i dobrze rozprowadzone po całym organizmie. Rezultatem jest lepsze wchłanianie glutationu we krwi.

 

CureSupport

CureSupport to holenderski producent suplementów diety specjalizujący się w technologii liposomalnej. Produkty firmy CureSupport charakteryzują się najwyższą jakością surowców i poddawane są badaniom klinicznym oraz testom jakościowym.

 

Supelement diety

 

Składniki: woda, lecytyna (z soi), zredukowany L-glutation, glicerol, etanol < 3%, konserwant: sorbinian potasu, antyoksydant: witamina E (jako d-alfa-tokoferol).

Produkt wolny od GMO.

Sugerowane dzienne spożycie: stosować 5 ml 4 razy dziennie dodając do szklanki wody lub soku.Wstrząsnąć przed zastosowaniem. Po otwarciu przechowywac w lodówce i spożyć w ciągu 2 miesięcy.

Zawartość netto: 100 ml

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywac w lodówce i spożyć w ciągu 4 tygodni.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.