Obniżka! Witamina B3 – Niacyna F-Vit B3 – 60 Porcji Zobacz większe

Witamina B3 – Niacyna F-Vit B3 – 60 Porcji

G25

Nowy produkt

Suplement diety F-VIT B3 zawiera niacynę (kwas nikotynowy) oraz inulinę z korzenia cykorii w formie proszku. Kwas nikotynowy jest bardzo dobrze przyswajalną formą niacyny.

Więcej szczegółów

34,89 zł
17,45 zł brutto

-50%

34,89 zł brutto

Więcej informacji

Witamina B3 - Niacyna

 

Data ważności: 06.01.2019 r.

Suplement diety F-VIT B3 zawiera niacynę (kwas nikotynowy) oraz inulinę z korzenia cykorii w formie proszku. Kwas nikotynowy jest bardzo dobrze przyswajalną formą niacyny.

Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Witamina B3 pomaga również w zachowaniu zdrowej skóry.

 

FORMEDS Sp. z o. o.

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.

 

Suplement diety

Składniki: inulina (korzeń cykorii), niacyna (kwas nikotynowy).

Porcja dzienna 0,8 g zawiera (referencyjna wartość spożycia %):

Niacyna- 50 mg (312 %);

Inulina- 750 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie:

1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.

2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać.

Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

Zawartość netto: 48 g – 60 porcji

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.