NANOWIR 100 ml Zobacz większe

NANOWIR 100 ml

NANO05

B&M NANOWIR – liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

 

Więcej szczegółów

199,00 zł

Więcej informacji

B&M NANOWIR – liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

 

Suplement diety

 

Składniki: ekstrakt z ziela głowienki pospolitej (Prunella vulgaris), ekstrakt z kłącza tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis), ekstrakt z grzybni Cordyceps sinesis, ekstrakt z korzenia urzetu barwierskiego (Isatis tinctoria), ekstrakt z liści Andrographis paniculata, ekstrakt z korzenia Sophora flavescens, ekstrakt z owocu forsycji zwisłej (Forsythia suspensa), ekstrakt z ziela bylicy rocznej (Artemisia annua), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis), olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus), olejek arcydzięglowy (Angelica archangelica), olejek z kurkumy (Curcuma longa) substancja emulgująca – lecytyna (z soi), przeciwutleniacz: alfa – tokoferol, konserwant: sorbinian potasu, woda

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (3 ml - 60 kropli):

ekstrakt z ziela głowienki pospolitej (Prunella vulgaris) – 0,015 g

ekstrakt z kłącza tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis) – 0,015 g

ekstrakt z grzybni Cordyceps sinesis – 0,015 g

ekstrakt z korzenia urzetu barwierskiego (Isatis tinctoria) – 0,015 g

ekstrakt z liści Andrographis paniculata – 0,015 g

ekstrakt z korzenia Sophora flavescens – 0,015 g

ekstrakt z owocu forsycji zwisłej (Forsythia suspensa) – 0,015 g

ekstrakt z ziela bylicy rocznej (Artemisia annua) – 0,015 g

ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) – 0,015 g

olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus) – 0,009 g

olejek arcydzięglowy (Angelica archangelica) – 0,009 g

olejek z kurkumy (Curcuma longa) – 0,009 g

 

Sposób użycia: 3 razy dziennie po max. 1 ml (20 kropli), spożywać z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Przed odmierzeniem porcji wstrząsnąć butelką.

Zaleca się rozpoczynać suplementację preparatami liposomalnymi od dawek minimalnych tj. 0,1 ml – 0,25 ml (2-5 kropli), stopniowo dochodząc do dawek maksymalnych podanych na etykiecie. Okres zwiększania dawek i dochodzenia do dawki maksymalnej należy dobierać indywidualnie, najlepiej po konsultacji z fitoterapeutą. Należy uwzględnić takie elementy jak płeć, wiek, masę ciała, ogólny stan zdrowia, wrażliwość na składniki preparatu.

Preparat można spożywać również po posiłku, szczególnie pierwszą, ranną dawkę.

 

Zawartość netto: 100 ml

 

Producent: B&M Research

 

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

 

Ostrzeżenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

 

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 3 miesięcy od daty produkcji.

Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.