B&M NANOPARASIT 100 ml Zobacz większe

B&M NANOPARASIT 100 ml

NANO06

Nowy produkt

B&M NANOPARASIT – liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

129,00 zł

Więcej informacji

B&M NANOPARASIT – liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

 

Suplement diety

 

Składniki: ekstrakt z cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis), ekstrakt z orzecha czarnego (Juglans nigra), ekstrakt z mimozy wstydliwej (Mimosa pudica), olej z czarnuszki (Nigella sativa), olejek fenkułowy (Foeniculum vulgare), olejek ajowan (Trachyspermum ammi), olejek goździkowy (Syzygium aromaticum), olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus), olejek z eukaliptusa cytrynowego (Eucalyptus citradora), olejek z pieprzu kubeba (Piper cubeba), olejek kajeputowy (Melaleuca leucadendron), substancja emulgująca – lecytyna (z soi), woda

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1,5 ml - 30 kropli):

ekstrakt z cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis) – 0,015 ml

ekstrakt z orzecha czarnego (Juglans nigra) – 0,015 ml

ekstrakt z mimozy wstydliwej (Mimosa pudica) – 0,015 ml

olej z czarnuszki (Nigella sativa) – 0,008 ml

olejek fenkułowy (Foeniculum vulgare) – 0,005 ml

olejek ajowan (Trachyspermum ammi) – 0,003 ml

olejek goździkowy (Syzygium aromaticum) – 0,003 ml

olejek eukaliptusowy (Eucalyptus globulus) – 0,003 ml

olejek z eukaliptusa cytrynowego (Eucalyptus citradora) – 0,002 ml

olejek z pieprzu kubeba (Piper cubeba) – 0,002 ml

olejek kajeputowy (Melaleuca leucadendron) – 0,002 ml

 

Sposób użycia: 2 razy dziennie po max. 0,75 ml (15 kropli), spożywać z niewielką ilością wody, co najmniej 15 minut przed posiłkiem. Przed odmierzeniem porcji wstrząsnąć butelką.

 

Zaleca się rozpoczynać suplementację preparatami liposomalnymi od dawek minimalnych tj. 0,1 ml – 0,25 ml (2-5 kropli), stopniowo dochodząc do dawek maksymalnych podanych na etykiecie. Okres zwiększania dawek i dochodzenia do dawki maksymalnej należy dobierać indywidualnie, najlepiej po konsultacji z fitoterapeutą. Należy uwzględnić takie elementy jak płeć, wiek, masę ciała, ogólny stan zdrowia, wrażliwość na składniki preparatu.

Preparat można spożywać również po posiłku, szczególnie pierwszą, ranną dawkę.Preparat można spożywać również po posiłku, szczególnie pierwszą, ranną dawkę.

 

Zawartość netto: 100 ml

 

Producent: B&M Research

 

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

 

Ostrzeżenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

 

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 3 miesięcy od daty produkcji.

Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.