NANOCBD+ 30 ml Zobacz większe

NANOCBD+ 30 ml

NANO08

Nowy produkt

B&M NANOCBD+ – liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

179,00 zł

Więcej informacji

B&M NANOCBD+ – liposomalna formuła ziołowa fitoterapeuty Jana Oruby

 

Suplement diety

 

Składniki: woda, substancja emulgujaca – lecytyna (z soi), olej CBD 5%, olej konopny, oleorezyna kurkumy (35% kurkuminy), proszek kwercetyny, olejek eukaliptusowy z liści (Eucalyptus globulus), olejek z ziela mięty pieprzowej (Mentha piperita), konserwant: sorbinian potasu.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 ml - 8 dawek):

olej konopny – 0,086 ml

oleorezyna kurkumy (35% kurkuminy) – 0,017 ml

proszek kwercetyny 98% – 0,002 ml

olejek eukaliptusowy z liści (Eucalyptus globulus) – 0,001 ml

olejek z ziela mięty pieprzowej (Mentha piperita) – 0,001 ml

 

Sposób użycia: 2 razy dziennie po max. 0,5 ml (4 dawki / pompki), co najmniej 15 minut przed posiłkiem.

Zaleca się rozpoczynać suplementację preparatami liposomalnymi od dawek minimalnych tj. 0,125 ml (1 dawka / pompka), stopniowo dochodząc do dawki maksymalnej podanej na etykiecie. Okres zwiększania dawek i dochodzenia do dawki maksymalnej należy dobierać indywidualnie, najlepiej po konsultacji z fitoterapeutą. Należy uwzględnić takie elementy jak płeć, wiek, masę ciała, ogólny stan zdrowia, wrażliwość na składniki preparatu.

Preparat można spożywać również po posiłku, szczególnie pierwszą, ranną dawkę.

 

Zawartość netto: 30 ml

 

Producent: B&M Research

 

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

 

Ostrzeżenie: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią.

 

Preparaty liposomalne ze względu na strukturę cząsteczki i swój skład najlepiej spożyć w przeciągu 3 miesięcy od daty produkcji.

Po tym okresie skład preparatu nie ulega pogorszeniu, ale jego bioprzyswajalność zaczyna maleć co może skutkować stopniowym spadkiem jego bioprzyswajalności.