Obniżka! L-karnityna (60 porcji) Zobacz większe

L-karnityna (60 porcji)

FM12

Nowy produkt

L- karnityna wspomaga transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, w efekcie czego powstaje energia niezbędna do prawidłowego funkcjonowania komórek organizmu.

Więcej szczegółów

29,49 zł
25,07 zł brutto

-15%

29,49 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 2,65 zł
5 5% Do 7,37 zł
10 10% Do 29,49 zł

Więcej informacji

F-CARNITINE

L- karnityna wspomaga transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, w efekcie czego powstaje energia niezbędna do prawidłowego funkcjonowania komórek organizmu. Wraz z choliną uczestniczy w procesie syntezy acetylocholiny - najważniejszego neurotransimitera, odpowiedzialnego za pamięć długotrwałą. Wspomaga prawidłową pamięć i koncentrację. L- karnityna wspomaga utrzymanie odpowiedniej wydolności fizycznej organizmu.

F-CARNITINE produkowany jest z surowców niemodyfikowanych genetycznie (nie GMO). Suplement diety F-CARNITINE nie zawiera substancji wypełniających, konserwantów, barwników, słodzików.

  

 

FORMEDS Sp. z o. o.

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje  naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.

 

Suplement diety

Składniki:  acetyl L- karnityna

Porcja dzienna 0,7 g zawiera:

  • Acetyl L- karnityna- 700 mg.

Sugerowane dzienne spożycie: Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia i dodać 200 ml wody lub innego napoju, wymieszać.

Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik.

 

Zawartość netto: 42 g. Ilość porcji w opakowaniu: 60

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

  

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.