Raintree Spiro 650 mg 120 kapsułek Zobacz większe

Raintree Spiro 650 mg 120 kapsułek

RAI04

Nowy produkt

Składników roślinne znajdujace się w fromule Spiro od wieków stosowane są przez mieszkańcom amazońskiego lasu deszczowego.

Więcej szczegółów

124,99 zł

Więcej informacji

Spiro Rintree Formulas

 

Składników roślinne znajdujace się w fromule Spiro od wieków stosowane są przez mieszkańcom amazońskiego lasu deszczowego. Siła tej formuły leży między innymi w jej niezwykłych składnikach, takich jak między innymi Chanca piedra i Bellaco caspi. Zioła lasów deszczowych mogą mieć szereg dalszych korzyści zdrowotnych, w tym rolę we wspieraniu zdrowego funkcjonowania wątroby i nerek.

Składniki w formule Raintree Spiro zostały wybrane tak, aby były najwyższej jakości. Formuła nie zawiera żadnych dodatkowych składników, konserwantów, wypełniaczy ani środków poprawiających płynność, tylko czyste zioła. Ponadto podlega intensywnej kontroli jakości na każdym etapie produkcji.

 

Raintree Formulas

Raintree Formulas to jeden z wiodących na świecie producentów suplementów diety, w skład których wchodzą najwyższej jakości produkty naturalne, wolne od zanieczyszczeń. Firma tworzy unikatowe formuły synergistycznie dobranych ziół, mające wyjątkowe właściwości terapeutyczne. Raintree Formulas posiada certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP).

 

Składniki: Chanca piedra (Phyllanthus niruri), Bellaco caspi kora (Himatanthus sucuuba), Tamamuri kora (Brosimum acutifolium), Matico liście (Piper aduncum), Huacapu kora (Minquartia guianensis), Ajos sacha kora i liście (Mansoa alliacea).

Odpowiedni dla wegetarian i wegan. Wolny od drożdży, soi, glutenu, orzechów, produktów mlecznych i GMO.

Sugerowane dzienne spożycie: 2-3 kapsułki 2 razy dziennie.

Przy stosowaniu preperatu przez okres dłuższy niż 30 dni należy równocześnie stosować probiotyk.

Zawartość netto: 120 kapsułek

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Wyprodukowano w USA według standardów GMP.