Żeń-szeń syberyjski nalewka 2:1 (100 ml)

LMH006

Nowy produkt

Nalewka z Żeń-szenia syberyjskiego to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia Eleutherococcus senticosus.

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Żeń-szeń syberyjski  (Siberian Ginseng)

łac. Eleutherococcus senticosus

 

Nalewka z Żeń-szenia syberyjskiego to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia Eleutherococcus senticosus.

 

Lymeherbs

Suplement diety

Składniki: etanol, ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus), woda destylowana.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej: ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego - 1,5 ml

Sugerowane dzienne spożycie: 0,5 ml 3 razy dziennie


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

Zawartość netto: 100 ml

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Po 3 miesiącach stosowania należy zrobić kilkutygodniową przerwę w suplementacji. Żeń-szeń jest przeciwwskazany przy kuracji sterydowej, oraz u pacjentów przyjmujących leki z grupy inhibitorów MAO.

Opinie

Filtruj recenzje
(6)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Powerful
They seem powerful.
rating 10
Pij na zdrowie
Żeń szeń syberyjski kropli kilka i z wilka w tygrysa przemieniasz się wnet. Het daleko możesz biec, jeszcze szybciej bo ta ciecz siły doda. Pij na zdrowie czy pogoda zła czy dobra. Pij na zdrowie by w problemach Ci pomogła.