Cumanda Nutramedix 30 ml

CWD02-30

Nowy produkt

Cumanda Microbial Defense to wyciąg z kory drzewa Campsiandra angustifolia występującego w Amazoni.

Więcej szczegółów

139,00 zł

Więcej informacji

Cumanda Microbial Defense

Cumanda Microbial Defense to wyciąg z kory drzewa Campsiandra angustifolia występującego w Amazoni.

Preparat Cumanda Microbial Defense firmy Nautramedix powstaje w wyniku opatentowanego procesu ekstrakcji i wzmocnienia co przyczynia się do spotęgowania aktywnego bioskładnika zawartego w produkcie.

 

 

Nutramedix ®

Nutramedix to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1993 r. Nutramedix produkuje wysokiej jakosci, bioaktywne roślinne ekstrakty. Dzięki opatentowanemu sposobowi ekstrakcji produkty charakteryzują się wysoką efektywnością i szerokim spektrum działania. Lina produktów Nutramedix cieszy cię dużym uznaniem na światowym rynku.

 

Składniki: ekstrakt z kory Cumanda (Campsiandra angustifolia), woda mineralna, etanol (20-24)%.

Sugerowane dzienne spożycie:  1-30 kropli (do 1,5ml) rozpuść w 120ml wody i odczekć minutę przed wypiciem. Należy zaczać od 1 kropli 2x dziennie (30 min przed jedzeniem) i stopniowo zwiększać dawkę. Wstrząsniąć przed użyciem.

 

Zawartość netto: 30 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję