Parsley Nutramedix 30 ml
Parsley Nutramedix 30 ml
Parsley Nutramedix 30 ml
Parsley Nutramedix 30 ml
Parsley Nutramedix 30 ml
Parsley Nutramedix 30 ml

Parsley Nutramedix 30 ml

CWD11-30
99,00 zł

Parsley Detox to ekstrakt z liści pietruszki zwyczajnej (łac. Petroselinum crispum). Parsley Detox wspiera prawidłowe procesy detoksykacyjne organizmu. Wspierw prawidłową funkcję wątroby.

 

Parsley Detox

 

 

Parsley Detox to ekstrakt z liści pietruszki zwyczajnej (łac. Petroselinum crispum). Parsley Detox wspiera prawidłowe procesy detoksykacyjne organizmu. Wspierw prawidłową funkcję wątroby. Preparat Parsley Detox firmy Nautramedix powstaje w wyniku opatentowanego procesu ekstrakcji i wzmocnienia co przyczynia się do spotęgowania aktywnego bioskładnika zawartego w produkcie.

 

Nutramedix ®

Nutramedix to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1993 r. Nutramedix produkuje wysokiej jakosci, bioaktywne roślinne ekstrakty. Dzięki opatentowanemu sposobowi ekstrakcji produkty charakteryzują się wysoką efektywnością i szerokim spektrum działania. Lina produktów Nutramedix cieszy cię dużym uznaniem na światowym rynku.

 

Suplement diety

 

Składniki: ekstrakt z liści pietruszki zwyczajnej (Petroselinum crispum), woda mineralna, etanol (20-24)%.

 


Sugerowane dzienne spożycie: 10 kropli (0,5ml) rozpuść w 120ml wody i odczekaj minutę przed wypiciem. Może być zażywana kilka razy dziennie wg potrzeby. Wstrząsnąć przed użyciem. Przy wystąpieniu Herxa stosowac 10 kropli Parsley Detox średnio co 10 minut przez 1-2 godzin.

 

Zawartość netto: 30 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.