Adrenal NutraMedix 30ml

CWD12-30

Nowy produkt

Adrenal jest opatentowaną mieszanką wyciągów z pięciu roślin: Schizandra(Cytryniec chiński), Astragalus (Traganek), Rhodiola Rosea (Różaniec górski) i American Ginseng (Żeńszeń amerykański).

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

Adrenal Support

 

 

Adrenal jest opatentowaną mieszanką wyciągów z pięciu roślin: Schizandra(Cytryniec chiński), Astragalus (Traganek), Rhodiola Rosea (Różaniec górski) i American Ginseng (Żeńszeń amerykański). Adrenal to produkt przeznaczony do wpomagania prawidłowej parcy nadnerczy. Ponadto Adrenal firmy Nutramedix wykazuje działanie antyoksydacyjne i wspiera utrzymanie prawidłowego libido.Preparat Adrenal firmy Nautramedix powstaje w wyniku opatentowanego procesu ekstrakcji i wzmocnienia co przyczynia się do spotęgowania aktywnych bioskładników zawartych w produkcie.

 

 

Nutramedix ®

Nutramedix to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1993 r. Nutramedix produkuje wysokiej jakosci, bioaktywne roślinne ekstrakty. Dzięki opatentowanemu sposobowi ekstrakcji produkty charakteryzują się wysoką efektywnością i szerokim spektrum działania. Lina produktów Nutramedix cieszy cię dużym uznaniem na światowym rynku.

 

Składniki:  ekstrakt z korzenia Astragalusa (Astragalus mongolicus), ekstrakt z korzenia rośliny Rhodiola (Różaniec górski, łac. Rhodiola Rosea), ekstrakt z korzenia rośliny American Ginseng ( Żeń-szeń amerykański, łac. Panax quinquefolium), ekstrakt z jagód rośliny Schisandra (Cytryniec chiński, łac. Schisnadra chinese), woda mineralna, etanol 20%.

 

Sugerowane dzienne spożycie: stosować 20 kropli dwa razy dziennie (10 min przed śniadaniem i 10 min przed obiadem). Krople rozpuść w 120ml wody i odczekać minutę przed wypiciem. Wstrząsnąć przed użyciem.

 

Zawartość netto: 30 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję