Burbur Nutramedix 30ml

CWD13-30

Nowy produkt

Burbur - Detox to ekstrakt wytwarzany z liści Desmodium molliculum, wieloletniej rośliny z Ameryki Południowej. 

Więcej szczegółów

99,00 zł

Więcej informacji

BURBUR Detox

 

Burbur - Detox to ekstrakt wytwarzany z liści Desmodium molliculum, wieloletniej rośliny z Ameryki Południowej. Ziele zawarte w Burbur jest tradycyjnie używane do oczyszczenia ciała. Jest bardzo skuteczny we wspomaganiu detoksykacji wątroby, nerek, układu limfatycznego i macierzy komórkowej.

Preparat Burbur Detox firmy Nautramedix powstaje w wyniku opatentowanego procesu ekstrakcji i wzmocnienia co przyczynia się do spotęgowania aktywnych bioskładników zawartych w produkcie.

 

Nutramedix ®

Nutramedix to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1993 r. Nutramedix produkuje wysokiej jakosci, bioaktywne roślinne ekstrakty. Dzięki opatentowanemu sposobowi ekstrakcji produkty charakteryzują się wysoką efektywnością i szerokim spektrum działania. Lina produktów Nutramedix cieszy cię dużym uznaniem na światowym rynku.

 

Suplement diety

Składniki: ekstrakt z liści Desmodium molliculum, woda mineralna, etanol (20-24)%.

 

Sugerowane dzienne spożycie: stosować wzrastająco 5 – 10 kropli 3 - 4 razy dziennie na 120 ml wody. Rozpoczynać od 5 – 7 kropli 3 - 4 razy dziennie. Po zakropleniu na wodę odczekać 1 minute a następnie wypić. 

Zawartość netto: 30 ml

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

 

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Good
It kept herx reactions under control!
rating 10
Très bon produit
Rien à dire sur la qualité et cela avec un prix plus intéressant que partout ailleurs.
Merci