Witamina E Tokotrienols Complex Plus 50mg Tokotrienole Q10, 60 kaps.

Witamina E Tokotrienols Complex Plus 50mg Tokotrienole Q10, 60 kaps.

Aliness
ALI19
71,90 zł

Aliness Tokotrienols Complex PLUS to suplement diety zawierający opatentowany kompleks EVNol Suprabio™, zawierający wysoko przyswajalne, naturalne związki witaminy E.

 

 Tokotrienols Complex Plus 50mg Tokotrienole Q10

 

Aliness Tokotrienols Complex PLUS to suplement diety zawierający opatentowany kompleks EVNol Suprabio™, zawierający wysoko przyswajalne, naturalne związki witaminy E. Kompleks został pozyskany z surowego oleju palmowego z pierwszego tłoczenia. EVNol Suprabio™ jest jedynym tego typu kompleksem, który został zaakceptowany przez FDA (Food and Drug Administration). Preparat zawiera dodatkowo koenzym Q10 i mieszankę karotenoidów, które, podobnie jak witamina E, wykazują aktywność antyoksydacyjną. EVNOL SUPRABIOTM zwiększa absorbcję tokotrienoli do 300% we krwi oraz w ich organach.

Witamina E to tak naprawdę grupa związków – pochodnych tokoferoli i tokotrienoli - o podobnej aktywności i budowie chemicznej (zawierającej szkielet chromanu). Są to związki rozpuszczalne w tłuszczach. Z definicji witamina E musi być dostarczana do organizmu z pożywieniem.

 

 

MedicaLine

MedicaLine to polski producent linii produktów  Aliness. Produkty Aliness  zawierają naturalne związki, które cechują się szybkim oraz wysokim poziomem wchłanialności substancji czynnych, dzięki czemu są lepiej wykorzystywane przez organizm i mają charakter prozdrowotny. Ich produkcja w zgodzie z zasadą “czystej etykiety” jest gwarancją suplementów pozbawionych niepotrzebnych substancji. Witaminy marki Aliness mogą być stosowane przez alergików, osoby z nietolerancją laktozy, a także  przez osoby stosujące dietę bezglutenową.

 

 

Suplement diety

 

Składniki:  EVNol SupraBio™, mieszanina tokotrienoli, skwalen roślinny, kompleks fitosteroli, mix karotenoidów,  koenzym Q10, składniki kapsułki (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, woda oczyszczona).

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka) (*RWS% - referencyjna dzienna wartość spożycia): 

EVNol Suprabio™ - 345 mg

Mieszanina tokotrienoli, w tym:   - 50 mg

 

d-gamma-tokotrienol -  25 mg

d-alfa-tokotrienol   -  16 mg

d-delta-tokotrienol   -  7 mg

d-beta-tokotrienol  -   2 mg

Witamina E (łącznie z EVNol Suprabio™ (d-alfa-tokoferol) i  mieszaniny tokotrienoli) - 63,50 mg (*530,00% dziennej porcji)

Skwalen roślinny  -   6,58 mg

Kompleks fitosteroli   -  3,29 mg

Mix karetonoidów  -   10 µg

Koenzym Q10   -  1,5 µg

 

Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka w trakcie posiłku.  

  

Zawartość: 60 kapsułek

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

 

 

 

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.