• -20%
D-Ryboza Bioenergy Ribose 150g

D-Ryboza Bioenergy Ribose 150g

KEN03
63,84 zł 79,80 zł -20%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 79,80 zł
D-ryboza - jeden z niezbędnych elementów budulcowych do tworzenia ATP „uniwersalnej” cząsteczki energii w organizmie.

 

D-Ryboza

 

D- ryboza jest istotną częścią składową ATP, które pełni rolę głównego nośnika energii chemicznej w organizmie człowieka, używanej w metabolizmie komórki. Kiedy występują spadki dostępności tlenu, lub niedobory na szlaku generowania energii, zapotrzebowanie na ATP staje się większe, niż jego dostępny poziom. Takie sytuacje mogą być wywoływane zarówno stanami patologicznymi, jak i zbyt intensywnymi treningami, bądź niewydolną pracą systemów regeneracyjnych organizmu.

D-Ryboza jest w całości naturalna i wytwarzana w procesie fermentacji. Ma również najwyższy poziom czystości, certyfikat FDA GRAS, NON-GMO, potwierdzony naukowo i chroniony patentami.

  

Keney ® AG 

Keney ® AG to polska firma produkujaca sulementy diety będąca na rynku od 1991 r. Produkty firmy Keney ® AG zawierają składniki pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych. 

 

Suplement diety

Składniki: d-ryboza

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 miarka- 5g)
d-ryboza 5g

Sugerowane dzienne spożycie: 1 miarka jeden raz dziennie z posiłkiem. D-ryboza ma naturalnie łagodnie słodki smak, może być mieszana z wodą lub innym napojem.

Zawartość netto:  150g

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.