Obniżka! Żeń-szeń syberyjski nalewka 2:1 (100 ml) Zobacz większe

Żeń-szeń syberyjski nalewka 2:1 (100 ml)

EX14

Nowy produkt

Żeń-szeń syberyjski wpływa na poprawę samopoczucia. Zwiększa zdolności adaptacyjne organizmu i korzystnie wpływa na wydolność psychiczną oraz fizyczną.

Więcej szczegółów

67,15 zł brutto

-15%

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Żeń-szeń syberyjski  (Siberian Ginseng)

łac. Eleutherococcus senticosus

 

Żeń-szeń syberyjski wpływa na poprawę samopoczucia. Zwiększa zdolności adaptacyjne organizmu i korzystnie wpływa na wydolność psychiczną oraz fizyczną.

 

Lymeherbs

Lymeherbs ze współpracą z niemieckim producentem suplementów Kardenshop Naturprodukte stworzył linię suplementów na bazie wysokiej jakości ziół. Surowce pozyskiwane do produkcji suplementów pochodzą od renomowanych dostawców ziół dostępnych w naszej ofercie. Produkty wytwarzane są według najwyższych standardów jakościowych, spełniają normy GMP, GHP, HACCP oraz poddawane są testom laboratoryjnym by zapewnić najwyższą jakość produktów.

Suplement diety

Skład: etanol, ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus), woda destylowana.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1,5 ml): ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego - 1 ml

Sugerowane dzienne spożycie: 30 kropli (1,5 ml) raz dziennie.

Opakowanie: 100 ml

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Po 3 miesiącach stosowania należy zrobić kilkutygodniową przerwę w suplementacji. Żeń-szeń jest przeciwwskazany przy kuracji sterydowej, oraz u pacjentów przyjmujących leki z grupy inhibitorów MAO.