Sida cordifolia ziele (100g) Zobacz większe

Sida cordifolia ziele (100g)

AA06

Nowy produkt

Sida cordifolia wykazuje przeciwdrobnoustrojową aktywność. Wzmacnia system immunologiczny oraz podnosi poziom erytrocytów i leukocytów we krwi.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

48,44 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 4,36 zł

Więcej informacji

Sida cordifolia
łac. Sida cordifolia


Sida cordifolia wykazuje przeciwdrobnoustrojową aktywność. Wzmacnia system immunologiczny oraz podnosi poziom erytrocytów i leukocytów we krwi. Według Buhnera stosuję się ja do redukcji neurotoksyn Borrelii. Ponadto chroni czerwone krwinki przed uszkodzeniem przez mikroorganizmy oraz rozbija biofilm. Sida cordifolia wykazuje działanie hepatoprotekcyjne i antyoksydacyjne.

Więcej informacji o stosowaniu…

 


Afrinatural Holdings


Afrinatural Holdings istnieje na rynku od 1998 r. i stał się liderem w dziedzinie zaopatrzenia i dostarczania ziół leczniczych z kontynenty afrykańskiego. Zioła pochodzą z kontrolowanych upraw. Produkty firmy Afrinatural Holdings wytwarzane są zgodnie z zasadami GMP, HACCP i ISO i posiadają certyfikaty produktów organicznych.Skład: Sida cordifolia ziele


Waga: 100 g


Najlepiej spożyć przed: 06/2018Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.