Kora Magnolii (Magnolia officinalis) cięta (500g) Zobacz większe

Kora Magnolii (Magnolia officinalis) cięta (500g)

CH13

Nowy produkt

Kora Magnoliia ma zastosowanie w neuroboreliozie (paraliż, niedowłady, depresja, lęki, silny stres, nerwica, problemy z pamięcią) oraz boreliozie stawowej (zwyrodnienia stawów, bóle stawów). Hamuje prozapalne interleukiny, które przyczyniają się do stanów zapalnych układu kostno-stawowego oraz układu nerwowego.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

129,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 11,61 zł
5 5% Do 32,25 zł
10 10% Do 129,00 zł

Więcej informacji

Kora Magnolii

łac. Magnolia officinalis

chińska nazwa: Hou Po

 

 

Kora Magnoliia ma zastosowanie w neuroboreliozie (paraliż, niedowłady, depresja, lęki, silny stres, nerwica, problemy z pamięcią) oraz boreliozie stawowej (zwyrodnienia stawów, bóle stawów). Hamuje prozapalne interleukiny, które przyczyniają się do stanów zapalnych układu kostno-stawowego oraz układu nerwowego. Wykazuje również silne działanie przeciwdepresyjne oraz przeciwlękowe.

 

 

Plum Flower Brand ®

Produkty marki Plum Flower® to wysokiej jakości zioła wytwarzane przez firmę Mayway istniejącą na rynku od 1969r. Firma posiada certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i wytwarza produkty bez obróbki dwutlenkiem siarki  co wpływa na wysoką jakość ziół.  Produkty charakteryzujące się wysoką czystością, poddawane są kontroli jakości i testowane laboratoryjnie. Marka Plum Flower® to jedna z marek rekomendowanych przez Stephena Buhnera.

 

Skład: Magnolia officinalis kora

 

Waga: 500 g

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.