Bidens (Bidens pilosa) liście (100g)

AA04

Nowy produkt

Bidens pilosa wykazuje właściwości przeciwbakteryjne o szerokim spektrum działania, zarówno wobec bakterii Gramm dodatnich jak i Gram ujemnych, w tym wobec Bartonelli, Mykoplazmie oraz Chlamydii pneumoniae.

Więcej szczegółów

56,99 zł

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 5,13 zł
5 5% Do 14,25 zł
10 10% Do 56,99 zł

Więcej informacji

Bidens

łac. Bidens pilosa

 Bidens pilosa wykazuje właściwości przeciwbakteryjne o szerokim spektrum działania, zarówno wobec bakterii Gramm dodatnich jak i Gram ujemnych, w tym wobec Bartonelli, Mykoplazmie oraz Chlamydii pneumoniae. Wykazuje również działanie przeciw pierwotniakom, w tym wobec Babesii. Ochronia erytrocyty oraz komórki wątroby. Jest dobrym immunomodulatorem.

 

Afrinatural Holdings

Afrinatural Holdings istnieje na rynku od 1998 r. i stał się liderem w dziedzinie zaopatrzenia i dostarczania ziół leczniczych z kontynenty afrykańskiego. Zioła pochodzą z kontrolowanych upraw. Produkty firmy Afrinatural Holdings wytwarzane są zgodnie z zasadami GMP, HACCP i ISO i posiadają certyfikaty produktów organicznych.

Skład:  Bidens pilosa liście

 

Waga: 100 g

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.