Obniżka! Myco (Raintree Formulas) 650 mg, 120 kapsułek Zobacz większe

Myco (Raintree) 120 kaps. 650 mg

RAI02

Nowy produkt

Myco firmy Raintree Formulas to synergistyczna formuła 8 roślin pochodzących z lasów tropikalnych Ameryki Południowej.

Więcej szczegółów

124,99 zł
112,49 zł

-10%

124,99 zł

Więcej informacji

Myco (Raintree Formulas)

 

Myco firmy Raintree Formulas to synergistyczna formuła 8 roślin pochodzących z lasów tropikalnych Ameryki Południowej.

 

Raintree Formulas

Raintree Formulas to jeden z wiodących na świecie producentów suplementów diety, w skład których wchodzą najwyższej jakości produkty naturalne, wolne od zanieczyszczeń. Firma tworzy unikatowe formuły synergistycznie dobranych ziół, mające wyjątkowe właściwości terapeutyczne. Raintree Formulas posiada certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej (GMP).

 

Składniki: liście i łodygi Mullaca (Physalis angulata), kora Brazilian peppertree, liście Anamu (Petiveria alliacea, korzań Clavilla, liście i łodygi Macela, liście i łodygi Fedegoso (Cassia occidentalis), liście i łodygi Picão preto, liście Uva ursi. Celuloza (wegetariańska otoczka kapsułki)

Odpowiedni dla wegetarian i wegan. Wolny od drożdży, soi, glutenu, orzechów, produktów mlecznych i GMO.

Sugerowane dzienne spożycie: 3 kapsułki 2 razy dziennie.

Zawartość netto: 120 kapsułek

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Uwaga: Osoby z niskim cieśnieniem powinny monitorować ciśnienie podczas przyjmowania Myco i przed zastosowanie skontaktować się z lekarzem.

W skład Myco wchodzi 8 roślin, które wykazują właściwości przeciwbakteryjne. W celu zachowania prawidłowej mikroflory jelit należy równocześnie stosować probiotyk.

Wyprodukowano w USA według standardów GMP.