Stephania tetrandra mielona (250g) Zobacz większe

Stephania tetrandra mielona (250g)

PH23

Nowy produkt

Stephania tetrandra wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, przeciwbólowe, neuroprotekcyjne, przeciwzwłóknieniowe i rozluźniające mięśnie gładkie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

89,99 zł brutto

Więcej informacji

Stephania tetrandra – Korzeń Stefanii

łac. Stephania tetrandra

 

 

Stephania tetrandra wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, przeciwbólowe, neuroprotekcyjne, przeciwzwłóknieniowe i rozluźniające mięśnie gładkie. Znalazł istotne zastosowanie w leczeniu paraliżu Bella i przy zaburzeniach widzenia w czasie infekcji boreliozą. Stephania tetrandra stosowana jest przy zapaleniach o podłożu neurologicznym w boreliozie.

Więcej informacji o stosowaniu w boreliozie...

  

 

Fuyang Bestop Impex.

Fuyang Bestop Impex. specjalizuje się w produkcji i dystrybucji ziół stosowanych w Tradycyjnej Medycynie Chinskiej, a także naturalnych ekstraktów roślinnych, herbat  i przypraw. Fuyang Bestop Impex. istnieje na rynku od 1990 r i zaopatruje głównie amerykański oraz europejski rynek. Firma spełnia standardy GMP (Good Manufacturing Practices) oraz HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points). 

Skład:  Stephania tetrandra korzeń 

 

Waga: 250 g

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.