Ashwagandha Organic mielona (250g) Zobacz większe

Ashwagandha Organic mielona (250g)

PUH04

Nowy produkt

Ashwagandha (Withania somnifera), nazywana także indyjskim żeń-szeniem, to jedno z najbardziej znanych i cenionych ziół Ajurwedy - tradycyjnej medycyny indyjskiej. Ashwagandha od wieków była hodowana i spożywana ze względu na wysoką zawartość składników odżywczych. Ashwagandha to sioło stosowane w Protokole Buhnera.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

rating Read the 4 reviews
Average rating: 10/10 Number of reviews: 4

64,00 zł

Więcej informacji

Ashwagandha

(Łac. Withania Somnifera)

 

Ashwagandha (Withania somnifera), nazywana także indyjskim żeń-szeniem, to jedno z najbardziej znanych i cenionych ziół Ajurwedy - tradycyjnej medycyny indyjskiej. Ashwagandha od wieków była hodowana i spożywana ze względu na wysoką zawartość składników odżywczych. Ashwagandha stosowana jest w protokole Buhnera na boreliozę i koinfekcje odkleszczowe. Zgodnie ze wskazaniem Buhnera Ashwagandha usprawnia działanie ośrodkowego układu nerwowego, remoduluj i obniża poziom cytokiny IL-10 i odpowiedzi na poziomie Th2 co pozwala na redukcję wielu objawów boreliozy i eliminację zakażenia z organizmu. Ponadto poprawia pamięć, stosowana jest przy bezsenności, neutralizuje stres i uważana jest za doskonały stabilizator nastrój. 

 

Pure Health

Pure Health to brytyjska firma istniejąca na rynku od 1997 r. Produkty firmy Pure Health to organiczne, certyfikowane roślinach i grzybach leczniczych. Produkty są w pełni naturalne, wolne od zanieczyszczeń oraz produkowane zgodnie z wymogami jakościowymi.

 

Składniki: Ashwagandha (Łac. Withania Somnifera) korzeń mielony

 

Masa netto: 250 g

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Reviews

Filter reviews
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Reset

rating
rating
rating
rating
Bien
Bon rapport qualité prix