Pyłek sosnowy (100g)
Pyłek sosnowy (100g)
Pyłek sosnowy (100g)
Pyłek sosnowy (100g)

Pyłek sosnowy (100g)

Lymeherbs
LMP10
86,00 zł
rating Przeczytaj 4 recenzje
Średnia ocena: 10/10 Liczba ocen: 4

Pyłek sosnowy jest niezastąpionym źródłem licznych sybstancji aktywnych, takich jak fitosterole, flawonoidy, witaminy z grupy B, enzymy, cukry, kwas fenolowy, lignany, fitohormony i olejki eteryczne (pinen alfa i beta, borneol, octan bornylu, limonen, izoborneol, terpineol, karen, felandreny, kariofilen, i kamfen).

 

Pyłek sosnowy

 

Pyłek sosnowy jest niezastąpionym źródłem licznych sybstancji aktywnych, takich jak fitosterole, flawonoidy, witaminy z grupy B, enzymy, cukry, kwas fenolowy, lignany, fitohormony i olejki eteryczne (pinen alfa i beta, borneol, octan bornylu, limonen, izoborneol, terpineol, karen, felandreny, kariofilen, i kamfen).Pyłek sosnowy zawiera stosunkowo duże ilości męskich hormonów (głównie testosteronu, androstendionu oraz nieco mniejsze ilości dehydroepiandrosteronu (DHEA) i androsteronu) oraz aminokwasów niezbędnych do prawidłowej pracy męskiego układu hormonalnego takich jak m.in. arginina, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, tryptofan i tyrozyna. Zdecydowana większość tych aminokwasów to związki egzogenne (niewytwarzane naturalnie przez nasz organizm, dostarczane wyłącznie z pożywieniem).Pyłek sosnowy polecany jest przez Buhnera jako naturalny boster testosteronu.

 

Lymeherbs

 

Składniki: 100% Pyłek sosnowy

 

Masa netto: 100 g

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nowy
Filtruj recenzje
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj

Nöjd kund
rating 10
2023-06-10
Agnes
Mycket bra produkt 10/10
Köp och leverans utan krångel 10/10
Jag är väldigt nöjd!
Perfect
rating 10
2022-12-03
manfred L
Not the first order from this company. I ordered many times at this shop. I was always satified!
Smaczny
rating 10
2022-06-27
Gregor
Jem i nie narzekam :)
Very good
rating 10
2021-01-27
anon
Extremely good base if you want to make your own tinctures.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.