Pyłek sosnowy (100g) Zobacz większe

Pyłek sosnowy (100g)

PH89

Nowy produkt

Pyłek sosnowy jest niezastąpionym źródłem licznych sybstancji aktywnych, takich jak fitosterole, flawonoidy, witaminy z grupy B, enzymy, cukry, kwas fenolowy, lignany, fitohormony i olejki eteryczne (pinen alfa i beta, borneol, octan bornylu, limonen, izoborneol, terpineol, karen, felandreny, kariofilen, i kamfen).

Więcej szczegółów

89,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 3% Do 8,01 zł
5 5% Do 22,25 zł
10 10% Do 89,00 zł

Więcej informacji

Pyłek sosnowy

 

Pyłek sosnowy jest niezastąpionym źródłem licznych sybstancji aktywnych, takich jak fitosterole, flawonoidy, witaminy z grupy B, enzymy, cukry, kwas fenolowy, lignany, fitohormony i olejki eteryczne (pinen alfa i beta, borneol, octan bornylu, limonen, izoborneol, terpineol, karen, felandreny, kariofilen, i kamfen).Pyłek sosnowy zawiera stosunkowo duże ilości męskich hormonów (głównie testosteronu, androstendionu oraz nieco mniejsze ilości dehydroepiandrosteronu (DHEA) i androsteronu) oraz aminokwasów niezbędnych do prawidłowej pracy męskiego układu hormonalnego takich jak m.in. arginina, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, tryptofan i tyrozyna. Zdecydowana większość tych aminokwasów to związki egzogenne (niewytwarzane naturalnie przez nasz organizm, dostarczane wyłącznie z pożywieniem). Pyłek ma działanie przeciwbólowe, wykrztuśne i przeciwzapalne. Podnosi także libido. Pyłek sosnowy można stosować również zewnętrznie w celu osuszania ran, zahamowania krwawień i leczenia chorób skórnych takich jak wypryski, liszaje, trądzik i odparzenia. W stwardnieniu rozsiany wspomaga walkę ze zmęczeniem.

 

Lymeherbs

Skład: Pyłek sosnowy

 

Opakowanie: 100 g

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.