Informacje ogólne

Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usług przez witrynę www.lymeherbs.pl.

Zarządcom serwisu jest firma Healthylife Martin Karov, Monika Karov S.C.  NIP: 6342828337, REGON: 243565136.

 

Zamówienia

1. Zamówienia są przyjmowane przez stronę serwisu www.lymeherbs.pl.

2. W koszyku klient wykazuje: dane wraz z adresem na jaki ma być dostarczony towar, zamówiony towar, sposób dostawy i sposób płatności.

3. Prawidłowo złożone zamówienie przesyłane jest na adres e-mail wskazany przez użytkownika w celu jego weryfikacji.

4. Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.

5. Wszystkie ceny na stronie www.lymeherbs.pl są cenami detalicznymi podanymi w złotych polskich (zł) i zawierają podatek VAT.

6. Zamieszczone na naszych stronach www.lymeherbs.pl ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art.71 KC i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 KC. Ceny mogą ulec zmianie w każdej chwili (np. wskutek zmiany cen dostawców). Klient jest o takiej zmianie informowany i może anulować zamówienie.

7. Cena wyświetlana przy nazwie produktu nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie dołączony do wartości zakupionego towaru. Zatem na ostateczny koszt zamówienia składają się cena towaru i cena przesyłki.

8. Złożone zamówienie może być anulowane po przesłaniu pisemnej rezygnacji. Nie można anulować zamówień które zostały wysłane bądź klient został poinformowany o jego kompletności i gotowości do wysłania .

9. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 02 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Klient może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty odebrania towaru oraz zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 od data odstąpieniu z umowy. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy zakupiony towar nie został w żaden sposób zniszczony oraz nie zostało usunięte oryginalne opakowanie towaru. Razem z towarem należy zwrócić otrzymany dowód zakupu. Sprzedający zobowiązany jest zwrócić całość kosztów poniesionych przez kupującego w związku z zamówieniem (kwota równa sumie ceny towaru i kosztów wysyłki do klienta - koszty przesyłki zwrotnej ponosi kupujący). Pieniądze zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu zwrotnej przesyłki. Klient płaci za odesłanie towaru.

10. Realizacja zamówienia trwa przeciętnie 1-5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia przez klienta. Do tego należy doliczyć okres jaki firma transportowa potrzebuje na dostarczenie przesyłki do adresata, jest to od 1 do 5 dni w zależności od wybranej formy dostawy przesyłki. Jednocześnie informujemy iż obsługa naszego sklepu dokłada wszelkich starań aby możliwie przyśpieszyć czas realizacji zamówień. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od firmy (nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Poską lub firmę Kurierską).

11. Opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny. W zależności od aktualnie oferowanych przez producenta opakowań, mogą się one różnić od umieszczonych na stronie internetowej.

12. Jeżeli produkty oferowane przez Sprzedawcę posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy: każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Powyższe postanowienie nie wyłącza, ani nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Konsumenta wynikających z ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827).

 

 Formy płatności

 Sklep oferuje cztery formy płatności:

  • za pobraniem - za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze listonoszowi lub w urzędzie pocztowym,
  • przelewem, korzystając z dostępnych systemów płatności - przesyłka zostanie wysłana po otrzymaniu informacji o dokonaniu przelewu,
  • kartą kredytową poprzez systemy płatności - realizacja zamówienia następuje po udanej autoryzacji karty kredytowej. 
  • Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24, Revolut i PayPal.

Zwroty i reklamacje

 

W przypadku reklamacji towaru prosimy o niezwłoczne przesłanie Pocztą Polską wadliwego towaru do sklepu. Firma nie przyjmuje jednak żadnych przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną niezwłocznie odesłane na wskazane przez Klienta konto bankowe po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (fomularz zwrotu do pobrania tutaj). Jeżeli reklamacja będzie uzasadniona, towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, jeżeli tylko będzie taka możliwość. Za towar wadliwy uznaje się towar, która posiada wady techniczne. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni roboczych, jednakże sklep podejmuje wszelkie kroki, aby reklamację rozwiązać w jak najkrótszym możliwym czasie. W przypadku odrzucenia reklamacji, towar odsyłany jest na koszt Klienta.

Odpowiedzialność

Firma nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (wadliwe działanie sieci Internet, wyczerpany nakład u wydawcy). Firma nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia składane przez osoby trzecie wykorzystujące login użytkownika.

 

Ochrona danych osobowych

Sklep internetowy Lymeherbs, w pełni respektując prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników domeny lymeherbs.pl informuje, iż dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Healthylife Martin Karov, Monika Karov S.C. działającą pod adresem: ul. Wolności 101, 41-500 Chorzów, w celu prawidłowego wykonania zamówienia, powiadamiania klientów sklepu pocztą elektroniczną o aktualizacjach i terminach dostaw, odpowiadania na zapytania lub uwagi, wysyłania informacji o statusach zamówienia, usprawnia i przyśpieszania procesu realizacji zamówienia. Dane osobowe są przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzeczy Healthylife Martin Karov, Monika Karov S.C. związane z wykonywaniem umowy takie jak obsługa informatyczna administratora danych, firmy kurierskie, biuro rachunkowo-księgowe. Informujemy także, że podanie  danych  jest  dobrowolne a podstawą  przetwarzania  danych  jest  Państwa zgoda. Wyrażając zgodę jednocześnie oświadczają Państwo, że są osobą powyżej 16 roku życia. Przysługuje Państwu prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Każdy z Państwa ma również możliwość rezygnacji z przechowywania Państwa danych osobowych w naszym systemie. O takiej decyzji prosimy nas niezwłocznie poinformować pisemnie na podany adres korespondencyjny bądź na adres e-mail. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu ewentulanego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 z dnia 29.10.1997 poz. 833 oraz Dz. U. 2016 r. poz. 922) według ustalonych zasad i procedur, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przez przejęciem danych przez osoby nieupoważnione.

 

Znaki towarowe i prawa autorskie

Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są w sklepie wyłącznie w celach informacyjnych.

 

Postanowienia końcowe

 

1. Zamawiający dokonując zamówienia w Sklepie internetowym akceptuje warunki niniejszego regulaminu i wyraża zgodę na wykorzystanie przez Sprzedającego jego danych osobowych dla potrzeb wykonania umowy sprzedaży i realizacji dostawy zamówionych produktów na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie www.lymeherbs.pl. Zamówienia złożone przed datą wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.

3. Korzystający ze sklepi internetowego wyraża zgodę na używanie plików Cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli korzystający ze strony nie wyraża zgody na korzystanie z plików Cookies, może w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

4. W przepisach nieregulowanych powyższym regulaminem mają zastosowanie obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego.

5. Sądem właściwym do rozpatrywania wszelkich sporów jest sąd właściwy dla siedziby Sprzedającego. 

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.