Enterosgel (kompleksowa detoksykacja organizmu)...

Enterosgel (kompleksowa detoksykacja organizmu) 225 g

BLN01
84,80 zł
rating Przeczytaj recenzje
Średnia ocena: 10/10 Liczba ocen: 1

Enterosgel to innowacyjny wyrób medyczny stosowany do kompleksowej detoksykacji organizmu. Dzięki zawartości hydrożelu kwasu metylokrzemowego ma silne właściwości sorpcyjne i skutecznie pomaga w oczyszczaniu ciała z: toksyn, patogennych wirusów i bakterii, alergenów, metabolitów przemiany materii i cholesterolu. Enterosgel funkcjonuje jak gąbka, która przechodząc przez układ pokarmowy, pochłania po drodze wszystkie szkodliwe substancje, a następnie wraz z nimi jest w naturalny sposób całkowicie wydalana z organizmu

 

Enterosgel (kompleksowa detoksykacja organizmu) 225 g 

 

Enterosgel to innowacyjny wyrób medyczny stosowany do kompleksowej detoksykacji organizmu. Dzięki zawartości hydrożelu kwasu metylokrzemowego ma silne właściwości sorpcyjne i skutecznie pomaga w oczyszczaniu ciała z: toksyn, patogennych wirusów i bakterii, alergenów, metabolitów przemiany materii i cholesterolu. Enterosgel funkcjonuje jak gąbka, która przechodząc przez układ pokarmowy, pochłania po drodze wszystkie szkodliwe substancje, a następnie wraz z nimi jest w naturalny sposób całkowicie wydalana z organizmu. 

Bioline

Bioline Products s.r.o. is a Czech company founded in 2008 in Prague which is focused on the production of original products based on organic silicon. Bioline Products s.r.o. spełnia wszystkie wymagania prawodawstwa europejskiego dla wyrobów medycznych klasy IIa, o czym świadczy umieszczony na opakowaniu symbol CE.

 

Suplement diety

 

Składniki: Polihydrat polimetylosiloksanu (hydrożel kwasu metylokrzemowego) – 70 %, woda oczyszczona – 30 %.

Enterosgel® wyrób medyczny – nie zawiera cukru, słodzika, laktozy, tłuszczu, glutenu. Produkt bezbarwny i bezsmakowy, nie zawiera konserwantów.

 

Sugerowane dzienne spożycie: Wyrób medyczny Enterosgel należy zażywać doustnie 1–2 godzin przed lub po posiłku. W trakcie zażywania tego produktu zaleca się wypicie odpowiedniej ilości wody lub rozcieńczenie dawki wyrobu medycznego w połowie szklanki wody przed jego zażyciem.

Dorośli: 15 g (1 saszetka lub 1 łyżka stołowa) 3 razy dziennie (45 g/ dobę).

Dzieci:

powyżej 5 roku życia: 10–15 g (2–3 łyżeczki do herbaty) 3 razy dziennie (30–45 g/dobę)

1–5 rok życia: 5–10 g (1–2 łyżeczki do herbaty) 3 razy dziennie (15–30 g/dobę)

poniżej 1 roku życia: 1,7 g (1/3 łyżeczki do herba¬ty) przed karmieniem, do 6 razy na dobę (do 10 g/dobę)

                                                                                                             

Zawartość: 225 g

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

 

Enterosgel
rating 10
2023-12-23
Erol
Güzel ürün, daha önce de kullanmıştım.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.