• Nowy
Gluten Digest, 60 kapsułek
Gluten Digest, 60 kapsułek
Gluten Digest, 60 kapsułek
Gluten Digest, 60 kapsułek
Gluten Digest, 60 kapsułek
Gluten Digest, 60 kapsułek

Gluten Digest, 60 kapsułek

NOW57
68,00 zł

Gluten Digest z BioCore® DPP IV to kompleksowa mieszanka enzymów opracowana w celu wspomagania całkowitego trawienia ziaren zbóż.

 

Gluten Digest

Gluten Digest z BioCore® DPP IV to kompleksowa mieszanka enzymów opracowana w celu wspomagania całkowitego trawienia ziaren zbóż. DPP IV (peptydaza dipeptydylowa IV) to unikalny enzym o specyficznej aktywności wobec charakterystycznych wiązań prolinowych występujących w białkach ziaren zbóż. Gluten Digest zawiera również proteazy i amylazy, które działają na inne składniki białkowe i węglowodanowe, które powszechnie występują w tych produktach.


Now Foods ®

Now Foods ® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Na rynku istnieje od 1948 r. Firma Now ®posiada wieloletnie doświadczenie, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), dzięki czemu produkty cechują się wysoką jakością i cieszą się dużym uznaniem.

  

Suplement diety

 

Składniki: Mieszanka enzymów trawiennych BioCore® DPP IV, dodatkowo celuloza (kapsułka), otręby ryżowe i trójglicerydy o średniej długości łańcucha.Zalecana dzienna porcja do spożycia (w 1 kapsułce):

Mieszanka enzymów trawiennych 

274 mg - BioCore® DPP IV:

  • 30 000 HUT - Proteaza (z Aspergillus oryzae)
  • 500 DPP-IV - Proteaza (z Aspergillus oryzae)
  • 8.5 AP - Proteaza (z Aspergillus melleus)
  • 12,000 DU - Amylaza (z Aspergillus oryzae)
  • 30,000 HUT - Proteaza (z Aspergillus oryzae)
  • 20 AGU - Glukoamylaza (z Aspergillus niger)Sugerowane dzienne spożycie: Przyjmować 1 kapsułkę na początku każdego posiłku, który może zawierać gluten.

 

Zawartość netto: 60 kapsułek

 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.