• Nowy
Ubiquinol CoQH-CF™, 60 żelek
Ubiquinol CoQH-CF™, 60 żelek
Ubiquinol CoQH-CF™, 60 żelek
Ubiquinol CoQH-CF™, 60 żelek
Ubiquinol CoQH-CF™, 60 żelek
Ubiquinol CoQH-CF™, 60 żelek

Ubiquinol CoQH-CF™, 60 żelek

NOW60
103,00 zł

Ubichinol jest zredukowaną i aktywną formą koenzymu Q10 (CoQ10), wygaszającą wolne rodniki.

 

Ubiquinol CoQH-CF™


Ubichinol jest zredukowaną i aktywną formą koenzymu Q10 (CoQ10), wygaszającą wolne rodniki. CoQ10 występuje we wszystkich komórkach organizmu, szczególnie w wysokim stężeniu w sercu. Jest niezbędny do produkcji energii w mitochondriach i działa jako silny, rozpuszczalny w tłuszczach zmiatacz wolnych rodników. Te właściwości sprawiają, że ubichinol jest idealnym suplementem wspomagającym produkcję energii i chroniącym przed wolnymi rodnikami w sercu, strukturach naczyniowych, mózgu i neuronach. Ubichinol CoQH-CF™ zawiera d-limonen, który w naturalny sposób poprawia jego rozpuszczalność i wchłanianie w jelitach, tworząc produkt o najwyższej wartości biologicznej.

CoQH-CF™ jest znakiem towarowym firmy Soft Gel Technologies, Inc.

Q+®, Kaneka Ubiquinol™ i znak jakości™ są zastrzeżonymi lub oczekującymi znakami towarowymi firmy Kaneka Corp.

 

Now Foods ®

Now Foods ® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Na rynku istnieje od 1948 r. Firma Now ®posiada wieloletnie doświadczenie, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), dzięki czemu produkty cechują się wysoką jakością i cieszą się dużym uznaniem.

  

Suplement diety

 

Składniki: Ubichinol (Kaneka Ubiquinol™), softgel Capsule [żelatyna wołowa (wolna od BSE), gliceryna, woda, barwnik karmelowy], d-limonen, kwas kaprylowy, kwas kaprynowy i kwas alfa liponowy.Zalecana dzienna porcja do spożycia (w 1 żelce): 


50 mg - Ubichinol (Kaneka Ubiquinol™)

(Zredukowana forma CoQ10)

Sugerowane dzienne spożycie: 1 żelka dwa razy na dzień.

 

Zawartość netto: 60 żelek.

 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.