• Nowy
Luteina 10mg, 120 żelek
Luteina 10mg, 120 żelek
Luteina 10mg, 120 żelek
Luteina 10mg, 120 żelek
Luteina 10mg, 120 żelek
Luteina 10mg, 120 żelek

Luteina 10mg, 120 żelek

NOW62
83,00 zł

Luteina jest pomarańczowo-czerwonym pigmentem karotenoidowym wytwarzanym przez rośliny i występuje w diecie w kolorowych owocach i warzywach. 

 

Luteina 10mg


Luteina jest pomarańczowo-czerwonym pigmentem karotenoidowym wytwarzanym przez rośliny i występuje w diecie w kolorowych owocach i warzywach. W organizmie luteina jest jednym z dominujących pigmentów skupionych w plamce żółtej – wyspecjalizowanym obszarze oka odpowiedzialnym za widzenie centralne. Ponadto wiadomo, że osadza się w skórze. Funkcjonalną rolą luteiny w tych wrażliwych tkankach jest ochrona przed wytwarzaniem wolnych rodników wywołanym światłem słonecznym.

 

Now Foods ®

Now Foods ® to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Na rynku istnieje od 1948 r. Firma Now ®posiada wieloletnie doświadczenie, a swoje produkty wytwarza zgodnie z najwyższymi standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), dzięki czemu produkty cechują się wysoką jakością i cieszą się dużym uznaniem.

  

Suplement diety

 

Składniki: Luteina, kapsułka Softgel [żelatyna wołowa (wolna od BSE), gliceryna, woda, organiczny barwnik karmelowy], organiczna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia i dwutlenek krzemu.Zalecana dzienna porcja do spożycia (w 1 żelce): 


10mg - Luteiny

Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka żelowa dziennie podczas posiłku zawierającego tłuszcze.

 

Zawartość netto: 120 żelek.

 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.