• Nowy
Glicyna 500mg, 60 kapsułek

Glicyna 500mg, 60 kapsułek

SWA64
30,00 zł

Glicyna jest ważnym składnikiem potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania centralnego układu nerwowego.

 

Glicyna 500mg

Glicyna to aminokwas endogenny o wysokiej jakości, który powstał na drodze fermentacji przy użyciu naturalnych surowców. Glicyna jest ważnym składnikiem potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania centralnego układu nerwowego. To neurotransmiter w centralnym systemie nerwowym, aminokwas niezbędny w syntezie glutationu.

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Suplement diety

Składniki: AjuPure Glicyna, mąka ryżowa, hypromeloza (kapsułka wegetariańska), stearynian magnezu, krzemionka.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka):


500 mg - AjuPure GlicynySugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka 1 - 2 razy dziennie

 

Zawartość netto: 60 kapsułek wegetariańskich

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.