Gou Teng (Uncaria rhynchophylla) Nalewka1:2 (100ml)

LMR006A

Nowy produkt

Nalewka Gou teng to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z kory i gałęzi Uncaria rhynchophylla. 

Więcej szczegółów

92,50 zł

Więcej informacji

Gou teng
łac. Uncaria rhynchophylla 

 

 

Nalewka Gou teng to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z kory i gałęzi Uncaria rhynchophylla. Nalewka z  kory i gałęzi Uncaria rhynchophyllastosowana jest w Protokole Buhnera. 

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

Składniki: kora i gałęzie Uncaria rhynchophylla, organiczny alkohol etylowy, woda destylowana. Stężenie 1:2 

 

Sugerowane dzienne spożycie: 0,5 - 1 ml 3 razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia dziennie. 

 

Zawartość w dziennej porcji: 3 ml wyciągu z wewnętrznej części kory i gałęzi Uncaria rhynchophylla  

Alkohol 60% obj. 

Zawartość netto: 100 ml

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

 

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 7
GOU TENG
Produit reçu dans un délai correct et conforme à la description. Cependant, je ne peux émettre un avis, car je viens de commencer le protocole du docteur BHUNER il y a peu. Merci de votre compréhension