Lactibiane IKI

Lactibiane IKI

PileJe
MED07
299,00 zł

Lactibiane IKI pomaga wzmocnić równowagę mikroflory jelit i poprawić komfort u osób ze skłonnością do stanów zapalnych błony śluzowej przewodu pokarmowego.

 

Lactibiane Iki 

 

 

Lactibiane IKI pomaga wzmocnić równowagę mikroflory jelit i poprawić komfort u osób ze skłonnością do stanów zapalnych błony śluzowej przewodu pokarmowego.

 

Rekomendowany do suplementacji w:

  • zespole jelita drażliwego z towarzyszącymi biegunkami,
  • stanach zapalnych śluzówki jelita,
  • nieswoistych zapaleniach jelit,
  • chorobie Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego.

 

 

PiLeJe

Groupe PiLeJe to francuska firma istniejąca na rynku od 1991 r. PiLeJe oferuje wyłącznie produkty naturalnego pochodzenia w dawkach zgodnych z dobowym zapotrzebowaniem organizmu człowieka, charakteryzujące się optymalnym przyswajaniem z przewodu pokarmowego. Laboratorium PiLeJe w ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy(szczepy te są zdeponowane w Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji) według określonych cech i potrzeb. PiLeJe opiera się na idei indywidualnego wsparcia i rozwiązań zdrowotnych dostosowanych do specyficznych potrzeb danej osoby. Laboratorium PiLeJe jest certyfikowane znakiem jakości ISO 22000 oraz ISO 14001.

 

Suplement diety

 

Składniki: Bakterie mlekowe (Bifidobacterium lactis LA 304, Lactibacillus acidophilus LA 201, Lactibacillus salivarius LA 302), substancja wypełniająca (skrobia ziemniaczana, inulina z cykorii, maltodekstryna z kukurydzy i dwutlenek krzemu).

 

Wartości średnie

w 1 saszetce

bakterie mlekowe

40x109 jtk.

 

Sugerowane dzienne spożycie: 1 saszetkę na dzień, rozpuścić w szklance wody. Przyjmować przed posiłkiem. Stosować przez 1 miesiąc.

 

Zawartość netto: 90 g - 30 saszetek

 

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci powyżej 5 roku życia.

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.