Berberys nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG26

Nowy produkt

Nalewka z Berberysu to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z kory berberysu.

Więcej szczegółów

29,70 zł

-70%

99,00 zł

Więcej informacji

Berberys 
nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka z Berberysu to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z kory berberysu.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, kora berberysu (Berberis vulgaris). Stężenie 1:5

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (3 ml - 36 kropli): kora berberysu (Berberis vulgaris) - 600 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 1 ml (12 kropli) produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.

 
Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Filtruj recenzje
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję