Ashwagandha nalewka bezalkoholowa (200ml)

LMTG14

Nowy produkt

Nalewka z  Ashwagandhato wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia żeń-szenia indyjskiego (Ashwaganda, łac.Withania somnifera).

Więcej szczegółów

rating Read the 2 reviews
Average rating: 10/10 Number of reviews: 2

99,00 zł

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
5 10% Do 49,50 zł

Więcej informacji

Ashwaganda
nalewka bezalkoholowa

 

Nalewka z  Ashwagandhato wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z korzenia żeń-szenia indyjskiego (Ashwaganda, łac.Withania somnifera).

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: gliceryna, woda, korzeń żeń-szenia indyjskiego (Withania somnifera). Stężenie 1:5

 

200 ml nalewki zostało wytworzone z 40 g surowca.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (3 ml - 36 kropli): korzeń żeń-szenia indyjskiego (Withania somnifera)- 600 mg

 

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać do 3 razy dziennie 1 ml (12 kropli) produktu. Nie przekraczać maksymalnej  zalecanej porcji do spożycia dziennie.


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Masa netto: 200 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Reviews

rating
rating
Ashwagandha
Auch hier beste Qualität in dunkler Glasflasche.