• Nowy
BroccoRaphanin® Activated - Aktywny ekstrakt z...

BroccoRaphanin® Activated - Aktywny ekstrakt z nasion brokułów, 60 kapsułek Vege

KEN04
85,00 zł

BroccoRaphanin® Activated to innowacyjny produkt z brokułów pozyskany z opatentowanej odmiany surowca. Zawiera wysoki poziom glukorafaninu, naturalnego związku, który wspomaga funkcjonowanie komórek.

 

BroccoRaphanin® Activated - Aktywny ekstrakt z nasion brokułów

 

BroccoRaphanin® Activated to innowacyjny produkt z brokułów pozyskany z opatentowanej odmiany surowca. Zawiera wysoki poziom glukorafaninu, naturalnego związku, który wspomaga funkcjonowanie komórek. Zawiera także stabilną mirozynazę, która odpowiada za reakcje przekształcania aktywnych składników. Mirozynaza jest niezwykle istotnym enzymem znajdującym się w brokułach, który jest niezbędny do produkcji sulforafanu.

  

Keney ® AG 

Keney ® AG to polska firma produkujaca sulementy diety będąca na rynku od 1991 r. Produkty firmy Keney ® AG zawierają składniki pochodzenia naturalnego z upraw ekologicznych. 

 

Suplement diety

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z nasion brokułów (Brassica oleracea L. var. italica Plenck), standaryzowany na zawartość glukorafaninu: 10%, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułki): 

Ekstrakt z nasion brokułów (Brassica oleracea var. italic) /BroccoRaphanin®/, 200 mg
w tym:  - glukorafanin: 10% 20 mg
Enzym mirozynaza 17,7 µM/g

Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka dziennie

Zawartość netto:  60 kapsułek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.