Czysty Shilajit 100% 30g, żywica

Czysty Shilajit 100% 30g, żywica

SIHO3
200,00 zł

Czysty Shilajit pomaga zwiększyć energię poprzez poprawę produkcji ATP w organizmie. 

 

Czysty Shilajit 100% 

Czysty Shilajit to, czarnobrązowa substancja przypominająca żywicę, naturalnie występująca w szczelinach skalnych niektórych masywów górskich. Powstaje ze szczątków roślin, alg i porostów, dostających się w zakamarki skał górskich, gdzie z biegiem czasu, w wyniku naturalnych przemian biologicznych przekształcają się w bogate w cenne składniki prozdrowotne mumio. Spośród licznych składników aktywnych shilajitu, jedne z najważniejszych to kwasy fulwowe. Produkt zawiera aż 72% kwasu fulwowego. Ponadto w swoim składzie zawiera również wiele innych biologicznie czynnych substancji, takich jak fosfolipidy, triterpeny i kwasy fenolowe. Stanowi także bogactwo witamin, minerałów i pierwiastków śladowych.

Czysty Shilajit pomaga zwiększyć energię poprzez poprawę produkcji ATP w organizmie. 

ATP jest głównym  nośnik energii w organizmie. Jest niezbędna do wszystkich procesów życiowych takich jak: synteza białek i kwasów nukleinowych, kurczenie mięśni, transport substancji przez błony komórkowe czy przekazywanie sygnałów nerwowych.

Dodatkowo ATP jest niezbędne do utrzymania stężenia innych związków w organizmie. Stężenie jonów wodorowych w komórkach jest ściśle regulowane przez mechanizmy wykorzystujące energię. ATP jest również potrzebne do transportu jonów sodu, potasu i wapnia przez błony komórkowe.

Wzmacnia układ odpornościowy, wspomaga układ moczowy, wykazuje pozytywne działanie na układ pokarmowy, korzystnie wpływa na prawidłową masę ciała, wspiera funkcje seksualne, wspomaga utrzymać prawidłowy cykl miesiączkowy, wzmacnia kości i stawy, wspomaga umysł i funkcje poznawcze, działa odmładzająco (uczestniczy w lepszej produkcji kolagenu typu 1). Przyczynia się do lepszego zdrowia psychicznego. Uczestniczy w regulacji hormonalnej (testosteron) i poprawia męską płodność

SIHO


SIHO to francuska firma, producent i dystrybutor wysokiej jakości naturalnych suplementów diety. Ich flagowy produkt Shilajit zawiera ponad 70% kwasu fulwowego, co jest najwyższym stężeniem dostępnym obecnie na rynku. Firma przestrzega praktyk produkcyjnych GMP.

 

 

Suplement diety

 

Składniki: Czysty Shilajit 100% żywica

Zawartość w zalecanej porcji dziennej 


500mg w tym 350mg kwas fulwowy 

Sugerowane dzienne spożycie: Stosować szpatułkę odmierzającą lub równowartość ćwierć łyżeczki, na pusty żołądek, raz lub dwa razy dziennie w szklance gorącej wody.

 

Zawartość: 30g (na 60 porcji)

 

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.