• Nowy
Relora - Opatentowany ekstrakt z magnolii i...

Relora - Opatentowany ekstrakt z magnolii i koralowca 250mg, 90 kapsułek

SWA53
Ostatnie sztuki w magazynie
124,00 zł

Opatentowany ekstrakt z magnolii i koralowca, który sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała podczas stresu.

 

Relora - Opatentowany ekstrakt z magnolii i koralowca 250mg


Opatentowany ekstrakt z magnolii i koralowca, który sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała podczas stresu.

Pod wpływem stresu w naszym organizmie uwalniane są hormony stresu, głównie kortyzol, które mogą nie tylko zwiększyć apetyt, ale też wpływać na sposób, w jaki organizm przechowuje i metabolizuje tkankę tłuszczową. Relora łagodzi działanie hormonów stresu, wpływając pozytywnie na organizm i jego metabolizm.

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Suplement diety

Składniki: Relora® Zastrzeżona mieszanka opatentowanych, standaryzowanych ekstraktów z Magnolia officinalis (kora) i Phellodendron amurense (kora), wstępnie żelowanej skrobi, żelatyny, celulozy mikrokrystalicznej (włókno roślinne), skrobi kukurydzianej, palmitynianu askorbylu.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka):


250mg - Relora® Zastrzeżona mieszanka opatentowanych, standaryzowanych ekstraktów z Magnolia officinalis (kora) i Phellodendron amurense (kora)Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka dziennie.

 

Zawartość netto: 90 kapsułek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.