• Nowy
Gymnema Sylvestre 400mg, 100 kapsułek
Gymnema Sylvestre 400mg, 100 kapsułek
Gymnema Sylvestre 400mg, 100 kapsułek
Gymnema Sylvestre 400mg, 100 kapsułek

Gymnema Sylvestre 400mg, 100 kapsułek

SWA52
Obecnie brak na stanie
19,00 zł

Gymnema Sylvestre jest preparatem wspierającym utrzymanie glukozy w prawidłowym poziomie.

 

Gymnema Sylvestre 400mg

Gymnema Sylvestre jest preparatem wspierającym utrzymanie glukozy w prawidłowym poziomie. Zawarty w preparacie kwas gymnemowy pozytywnie wpływa na utrzymanie poziom glukozy we krwi. Dodatkowo hamuje apetyt na słodycze i wspomaga redukcje zbędnej tkanki tłuszczowej.

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Suplement diety

Składniki: Liście Gymnema Sylvestre, żelatyna.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka):


400mg - Liść Gymnema SylvestreSugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka dziennie.

 

Zawartość netto: 100 kapsułek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.