• Nowy
Ekstrakt z Ecklonia Cava – standaryzowany 53mg,...

Ekstrakt z Ecklonia Cava – standaryzowany 53mg, 30 kapsułek

SWA70
Ostatnie sztuki w magazynie
55,00 zł

Ecklonia Cava zwana również chwastem wiosłonosym lub z japońskiego - kaijme to gatunku jadalnych brunatnych alg morskich występujących w wodach oceanicznych u wybrzeży Japonii i Korei.

 

Ekstrakt z Ecklonia Cava – standaryzowany 53mg

Ecklonia Cava zwana również chwastem wiosłonosym lub z języka japońskiego - kaijme to gatunku jadalnych brunatnych alg morskich występujących w wodach oceanicznych u wybrzeży Japonii i Korei. Ecklonia Cava posiada bogate właściwości prozdrowotne. Bogata w polifenole, florotaninę i pochodne steroli Ecklonia Cava jako ekstrakt może być pomocna w walce z wieloma zdrowotnymi problemami. Dzięki obecności polifenoli jej stosowanie może przyczyniać się do walki z wolnymi rodnikami, a co się z tym może wykazywać silne właściwości antyoksydacyjne. Z kolei obecność florotaniny może być wsparciem dla niwelowania problemów z włosami - zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu i łysieniu. Ecklonia Cava może pomagać redukować zmęczenie oraz ułatwiać zasypianie.


Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Suplement diety

Składniki: Ekstrakt z Ecklonia Cava 80:1, celuloza mikrokrystaliczna (włókno roślinne), hypromeloza (kapsułka wegetariańska), stearynian magnezu, krzemionka.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka):

53mg - Ekstrakt z Ectonia cava 80:1

Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka raz dziennie razem z posiłkiem popijając szklanka wody

 

Zawartość netto:30 kapsułek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.