Quercetin High Potency (Kwercetyna)  475 mg, 60...
Quercetin High Potency (Kwercetyna)  475 mg, 60...
Quercetin High Potency (Kwercetyna)  475 mg, 60 kapsułek
Quercetin High Potency (Kwercetyna)  475 mg, 60 kapsułek

Quercetin High Potency (Kwercetyna) 475 mg, 60 kapsułek

SWA17
119,00 zł

Kwercetyna należy do grupy flawonoidów. Wykazuje działanie zbliżone do rutyny, a wiec pomaga w uszczelnia naczynia krwionośne i zmniejsza ich przepuszczalność.

 

Kwercetyna

Kwercetyna należy do grupy flawonoidów. Wykazuje działanie zbliżone do rutyny, a wiec pomaga w uszczelnia naczynia krwionośne i zmniejsza ich przepuszczalność. Wykazuje również działanie przeciwhistaminowe. Pomaga w walce ze zmęczeniem i stresem. Dodatkowo kwercetyna działa osłonowo na witaminy C i E, zapobiegając utlenianiu askorbinianu.

 

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

 

Suplement diety

Składniki: Kwercetyna, żelatyna (otoczka kapsułki), maka ryżowa, stearynian magnez i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające)

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka): Kwercetyna (dihydrat kwercetyny) – 475 mg

Sugerowane dzienne spożycie: Jedna kapsułka dziennie

Zawartość netto: 44 g - 60 kapsułek

Przechowywanie: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Ostrzeżenie: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. 

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.