Luteina i zeaksantyna, 60 kapsułek

Luteina i zeaksantyna, 60 kapsułek

FM23
36,00 zł
rating Przeczytaj recenzje
Średnia ocena: 10/10 Liczba ocen: 1

Luteina i zeaksantyna najaktywniej gromadzą się w soczewce oka i plamce żółtej oka, dlatego wpływają na prawidłowe widzenie.

 

Bikaps Luteina i zeaksantyna

 

Luteina to naturalny żółty barwnik, znajdujący się w roślinach. Organizm ludzki samodzielnie jej nie wytwarza, dlatego musi być ona dostarczana wraz z pożywieniem. Luteina i zeaksantyna najaktywniej gromadzą się w soczewce oka i plamce żółtej oka, dlatego wpływają na prawidłowe widzenie.

Suplement diety BICAPS® LUTEIN zawiera 20 mg luteiny, 2 mg zeaksantyny z kwiatu aksamitki wzniesionej oraz 180 mg inuliny w 1 kapsułce bez żadnych dodatków.

 

 

FORMEDS Sp. z o. o.

Firma FORMEDS Sp. z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety w czystej formie proszku bez dodatku konserwantów, barwników i słodzików. Oferuje naturalne, skuteczne oraz bezpieczne wyroby. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami systemu HACCP , a wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych, europejskich dostawców.


Suplement diety

 

Składniki: inulina (korzeń cykorii), ekstrakt z kwiatu aksamitki wzniesionej (Tagetes Erecta L. zawiera 20% luteiny i 2% zeaksantyny), pullulan (otoczka kapsułki).

 

Porcja dzienna- 1 kapsułka zawiera (referencyjne wartości spożycia %):

Ekstrakt z kwiatu aksamitki wzniesionej - 100 mg;

w tym: 20% luteina - 20 mg,

           2% zeaksantyna - 2 mg;

Inulina- 180 mg.

 

Sugerowane dzienne spożycie: Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

 

Zawartość netto: 16,8 g - 60 kapsułek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Nowy
Uovertruffet
rating 10
2023-10-29
Bent
Bedste mix af indhold sammenlignet med pris.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.