Houttuynia 1:5 nalewka (100 ml)

LMH013

Nowy produkt

Nalewka z Houttuyni to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z ziela Houttuynia cordata.

Więcej szczegółów

59,00 zł

Więcej informacji

 Houttuynia

łac. Houttuynia cordata

 

Nalewka z Houttuyni a to wysokiej jakości suplement diety zawierający w swoim składzie macerat wytworzony z ziela Houttuynia cordata. 

 

Suplement diety

 

Składniki: macerat (1:5) 70% etanolem ziela Houttuynia cordata. 

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej : 7,5 ml wyciągu ziela Houttuynia cordata.

 

Sugerowane dzienne spożycie: 1 - 2,5 ml 3 razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia dziennie.


Uwaga: Sugerowane zalecane spożycie jest ogólne i NIE jest zgodne z protokołem Stephena Buhnera. Sugerowane spożycie według Stephena Buhnera jest zwykle znacznie wyższe niż zalecane spożycie zapisane na etykiecie produktu. Jeśli chcesz poznać zalecane spożycie według Stephena Buhnera, skontaktuj się z nami.

 

Zawartość netto: 100 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Filtruj recenzje
(9)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
nalewka
Nie jest ,az tak zła w smaku jak czytałam :)
rating 10
A vérifier
Je l\'utilise depuis peu.
rating 10
Great
rating 10
Chlamydia pneumonia
gute Tinktur, Genesung dauert noch an
rating 10
Great product