Prevention Mix (100 ml)

LMM04

Nowy produkt

Nalewka Prevention Mix to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z mieszanki ziół: Żeń-szenia syberyjskiego, Traganka błoniastego, Cordycepsu, Różańca górkskiego i Lukrecji.

Więcej szczegółów

77,00 zł

Więcej informacji

Prevention Mix

 

Nalewka Prevention Mix to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z mieszanki ziół: Żeń-szenia syberyjskiego, Traganka błoniastego, Cordycepsu, Różańca górkskiego i Lukrecji. Preparat zalecany jest w celu wzmacnienia odporności w okresie wzmożonych infekcji wirusowych.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus) korzeń, Traganek błoniasty (Astragalus membranaceus) korzeń, Cordyceps sinensis, Różaniec górkski (Rhodiola rosea) korzeń , Lukrecja (Glycyrrhiza glabra) korzeń, etanol (50%), destylowana woda. Stężenie 1:5

100 ml nalewki zostało wytworzone z 20 g surowca.

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać 2,5- 5 ml 3 razy dziennie

 

Masa netto: 100 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Filtruj recenzje
(5)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Decent product
Without having too much knowledge in this regard, it seemed a very good product to me so that I recommended it to people.
rating 9
ottimo prodotto
soddisfatto