CV Formula 3 (100 ml)

LMM03

Nowy produkt

Nalewka CV3 Formula to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z mieszanki ziół: Salvia miltiorrhiza, Gallium aparine i Bidens pilosa.

Więcej szczegółów

74,00 zł

Więcej informacji

CV3 Formula

 

Nalewka CV3 Formula to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat wytworzony z mieszanki ziół: Salvia miltiorrhiza, Gallium aparine i Bidens pilosa. Preparat jest częścią serii CV1 Formula, CV2 Formula, CV3 Formula. Preparat zalecany jest w celu ochrony komórkowej, wspomaganiu prawidłowej pracy układu limfatycznego, redukcji stanów zapalnych oraz  wzmacnienia odporności w okresie wzmożonych infekcji wirusowych.

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: Salvia miltiorrhiza korzeń, Gallium aparine ziele, Bidens pilosa liście, etanol (50%), destylowana woda. Stężenie 1:5

 

100 ml nalewki zostało wytworzone z 20 g surowca.

Sugerowane dzienne spożycie: 2,5-5 ml 3 razy dziennie

 

Masa netto: 100 ml

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
jeszcze nie użyłam