Permealine (20 saszetek)

Permealine (20 saszetek)

PileJe
MED04
149,00 zł

Permealine Integral to suplement diety bogaty w L-glutaminę, inulinę, witaminę A i cynk. 

 

Permealine

Permealine to suplement diety bogaty w L-glutaminę, inulinę, witaminę A i cynk. Wspiera regenerację błony śluzowej jelit i poprawia ich funkcjonowanie. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania systemu odpornościowego, błon śluzowych i do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Permealine jest rekomendowany do suplementacji w:

  • stanach przewlekłej dysbiozy,
  • zespole nieszczelnego jelita towarzyszącego alergiom i nietolerancjom pokarmowym.

Suplement diety opracowany na podstawie badań naukowych.

 

PiLeJe

Groupe PiLeJe to francuska firma istniejąca na rynku od 1991 r. PiLeJe oferuje wyłącznie produkty naturalnego pochodzenia w dawkach zgodnych z dobowym zapotrzebowaniem organizmu człowieka, charakteryzujące się optymalnym przyswajaniem z przewodu pokarmowego. Laboratorium PiLeJe w ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy(szczepy te są zdeponowane w Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji) według określonych cech i potrzeb. PiLeJe opiera się na idei indywidualnego wsparcia i rozwiązań zdrowotnych dostosowanych do specyficznych potrzeb danej osoby. Laboratorium PiLeJe jest certyfikowane znakiem jakości ISO 22000 oraz ISO 14001.

 

Suplement diety

Składniki: Inulina, dekstryna, L-glutamina, naturalny aromat pomarańczowy, wyciąg z zielonej herbaty, Camellia sinensis (liście), maltodekstryny (nośnik), witamina A (beta karoten), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), glukonian cynku, wyciąg z liści Stevia rebaudiana (substancja słodząca).

 

Wartości średnie

Na 1 dawkę

12 g + 150 ml wody

RWS*

L-glutamina

Cynk

Witamina A (beta karoten)

Wyciąg z zielonej herbaty

3,0 g

7,5 mg

400 μg ER

0,2 g

75%

50%

*RWS: Referencyjna Wartość Spożycia

Sugerowane dzienne spożycie: spożywać 1 saszetkę dziennie, należy rozpuścić  w szklance wody (150 ml)  lub w 2 dawkach podczas 2 głównych posiłków. Czas trwania suplementacji: 14 dni.  Zaleca się powtórzenie.

 

Zawartość netto: 90 g - 20 saszetek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz dzieci. 

 

Nowy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.