Biofilm (14 saszetek)

MED01

Nowy produkt

Biofilm jest probiotykiem  bogatym w rozpuszczalny błonnik (inulinę z cykorii, FOS - fruktooligosacharydy) substancje stymulujące rozwój prawidłowej flory bakteryjnej jelit.

Więcej szczegółów

49,90 zł

Więcej informacji

Biofilm 

Biofilm jest probiotykiem  bogatym w rozpuszczalny błonnik (inulinę z cykorii, FOS - fruktooligosacharydy) substancje stymulujące rozwój prawidłowej flory bakteryjnej jelit.

Biofilm jest rekomendowany do suplementacji w:

  • w przypadku mało zróżnicowanej diety i niedoboru błonnika pokarmowego,
  • w okresie terapii stanu zapalnego błony śluzowej jelit.

Suplement diety opracowany na podstawie badań naukowych.

 

PiLeJe

Groupe PiLeJe to francuska firma istniejąca na rynku od 1991 r. PiLeJe oferuje wyłącznie produkty naturalnego pochodzenia w dawkach zgodnych z dobowym zapotrzebowaniem organizmu człowieka, charakteryzujące się optymalnym przyswajaniem z przewodu pokarmowego. Laboratorium PiLeJe w ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy(szczepy te są zdeponowane w Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji) według określonych cech i potrzeb. PiLeJe opiera się na idei indywidualnego wsparcia i rozwiązań zdrowotnych dostosowanych do specyficznych potrzeb danej osoby. Laboratorium PiLeJe jest certyfikowane znakiem jakości ISO 22000 oraz ISO 14001.

 

Składniki: Inulina, oligofruktoza.

Zawartość składników odżywczych1 saszetce                       
Błonnik5,4 g
    w tym inulina5,4 g
        w tym fruktooligosacharydy2,7 g

 

Sugerowane dzienne spożycie: Rozpuścić 1 saszetkę w szklance wody. Przyjmować w trakcie posiłku, jeden raz dziennie przez 14 dni.

 

Zawartość netto: 84 g - 14 saszetek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Ważne informacje: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję