Magnesium Malate Nutramedix 120 kapsułek Zobacz większe

Magnesium Malate Nutramedix 120 kapsułek

CS07

Nowy produkt

Magnesium Malate to bardzo dobrze absorbowana przez organizm forma magnezu. Magnez to niezbędny minerał wymagany do pawidłowego organizmu.

Więcej szczegółów

rating Read the 2 reviews
Average rating: 10/10 Number of reviews: 2

79,00 zł

Więcej informacji

Magnesium Malate

 

Magnesium Malate to bardzo dobrze absorbowana przez organizm forma magnezu. Magnez to niezbędny minerał wymagany do utrzymania pawidłowego funkcjionowania organizmu. Około pięćdziesiąt procent enzymów metabolicznych, które ostatecznie odpowiadają za produkcję energii ATP dla prawidłowego funkcjonowania komórek, wymaga magnezu jako kofaktora. Magnez jest niezbędny do utrzymania prawidłowego rytmu serca, ciśnienia krwi, funkcji nerwów i mózgu, prawidłowego skurcz i rozkurczu mięśni szkieletowych, a także mięśni gładkich w jelitach, drogach żółciowych, przewodzie trzustkowym itp. Manez firmy Nutramedix zawiera opatentowaną formułę Albion® d-magnesium malate.

 

 

Nutramedix ®

Nutramedix to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1993 r. Nutramedix produkuje wysokiej jakosci, bioaktywne roślinne ekstrakty. Dzięki opatentowanemu sposobowi ekstrakcji produkty charakteryzują się wysoką efektywnością i szerokim spektrum działania. Lina produktów Nutramedix cieszy cię dużym uznaniem na światowym rynku.

 

Suplement diety

Składniki: Magnez (jako opatentowana formuła Albion® d-magnesium malate), kapsułka wegetariańska (hypromeloza i woda), stearynian magnezu pochodzenia roślinnego

 


Sugerowane dzienne spożycie: 2 kapsułki 2 razy dziennie przed posiłkiem.

 

Zawartość netto: 120 kapsułek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Reviews

rating
rating