Magnesium Malate Nutramedix 120 kapsułek

CWD52-C

Nowy produkt

Magnesium Malate to bardzo dobrze absorbowana przez organizm forma magnezu. Magnez to niezbędny minerał wymagany do pawidłowego organizmu.

Więcej szczegółów

79,00 zł

Więcej informacji

Magnesium Malate

 

Magnesium Malate to bardzo dobrze absorbowana przez organizm forma magnezu. Magnez to niezbędny minerał wymagany do utrzymania pawidłowego funkcjionowania organizmu. Około pięćdziesiąt procent enzymów metabolicznych, które ostatecznie odpowiadają za produkcję energii ATP dla prawidłowego funkcjonowania komórek, wymaga magnezu jako kofaktora. Magnez jest niezbędny do utrzymania prawidłowego rytmu serca, ciśnienia krwi, funkcji nerwów i mózgu, prawidłowego skurcz i rozkurczu mięśni szkieletowych, a także mięśni gładkich w jelitach, drogach żółciowych, przewodzie trzustkowym itp. Manez firmy Nutramedix zawiera opatentowaną formułę Albion® d-magnesium malate.

 

 

Nutramedix ®

Nutramedix to amerykańska firma istniejąca na rynku od 1993 r. Nutramedix produkuje wysokiej jakosci, bioaktywne roślinne ekstrakty. Dzięki opatentowanemu sposobowi ekstrakcji produkty charakteryzują się wysoką efektywnością i szerokim spektrum działania. Lina produktów Nutramedix cieszy cię dużym uznaniem na światowym rynku.

 

Suplement diety

Składniki: Magnez (jako opatentowana formuła Albion® d-magnesium malate), kapsułka wegetariańska (hypromeloza i woda), stearynian magnezu pochodzenia roślinnego

 


Sugerowane dzienne spożycie: 2 kapsułki 2 razy dziennie przed posiłkiem.

 

Zawartość netto: 120 kapsułek

 

Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Filtruj recenzje
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Resetowanie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję

rating 10
Brill
Magic
rating 10
Very good form
Good absorbable form