Folian Quatrefolic 400µg nowej generacji, 30...

Folian Quatrefolic 400µg nowej generacji, 30 kapsułek

Swanson
SWA34
18,00 zł

Suplement diety zawiera niesamowicie aktywną i opatentowaną formę folianu Quatrefolic  w postaci kwasu metylotetrahydrofoliowego, którego 400 µg stanowi ekwiwalent 800 µg soli glukozaminowej kwasu(6S)-5-metylotetrafoliowego.

 

Folian Quatrefolic 400µg

Folian Quatrefolic to suplement diety zawierający niesamowicie aktywną i opatentowaną formę folianu Quatrefolic w postaci kwasu metylotetrahydrofoliowego, w którym 
400 µg stanowi ekwiwalent 800 µg soli glukozaminowej kwasu(6S)-5-metylotetrafoliowego.

Nowoczesne preparaty zawierają bardzo dobrze tolerowaną i przyswajalną formę folianu w postaci soli glukozaminowej kwasu (6S)-5-MTHF. 

Foliany zastosowane w suplemencie Swanson są 2 razy skuteczniejsze, ponieważ zawierają czysty i wysoce aktywny kwas (6S)-5-MTHF, który nie został sprowadzony do postaci soli.

Naturalny kwas foliowy w żywności jest aktywny, natomiast wytworzony sztucznie musi zostać zmetabolizowany przez organizm do 5-metylotetrahydrofolianu (5-MTHF), aby mógł zostać wykorzystany.

Dzisiaj wiemy, że kwas foliowy podlega złożonemu procesowi rozkładu i mimo suplementacji, można mieć poważny niedobór folianu.

Wynika to z indywidualnych możliwości w skutecznym przetwarzaniu kwasu foliowego do formy bioaktywnej.

Suplementacja folianów zalecana jest w okresie ciąży i laktacji, dzieci i osób starszych.

Działanie:

  • Wpierają funkcjonowanie układu krwionośnego poprzez utrzymywanie prawidłowej produkcji krwi i odpowiedniego poziomu homocysteiny,
  • Pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,
  • Przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, maja korzystny wpływ na jakość snu,
  • Wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego,
  • Biorą udział w procesie podziału komórek,
  • Pomagają w prawidłowej syntezie aminokwasów.

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Suplement diety

Składniki: Quatrefolic, brązowa mąka ryżowa, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.400 mcg

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka): 400 µg Folianu - kwas (6S)-5-metylotetrahydrofoliowy

Sugerowane dzienne spożycie: Jedna kapsułka dziennie.

 

Zawartość netto: 30 kapsułek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.