• Nowy
Witamina K2 200mcg, 30 kapsułek
Witamina K2 200mcg, 30 kapsułek
Witamina K2 200mcg, 30 kapsułek
Witamina K2 200mcg, 30 kapsułek

Witamina K2 200mcg, 30 kapsułek

SWA49
52,00 zł

Witamina K2 jest niezbędna do utrzymania prawidłowych procesów krzepnięcia krwi, wspomaga  utrzymanie mineralizacji kości oraz zapobiegania powstawania blaszek miażdżycowych.

 

Witamina K2 200mcg

Witamina K to w rzeczywistości grupa kilku pokrewnych związków, podzielonych na dwa główne typy: K1 i K2. Spośród trzynastu różnych zidentyfikowanych podtypów witaminy K2, menachinon-7 okazał się bardzo obiecujący w zakresie wzmacniania kości i zdrowia układu sercowo-naczyniowego, dzięki swojej roli w regulacji transportu wapnia. K2 pomaga aktywować białka regulujące miejsce, w którym wapń trafia do organizmu. To wsparcie prawidłowego magazynowania wapnia oznacza, że ten niezbędny minerał jest kierowany do kości i poza tętnice, promując zdrowie szkieletu i układu krążenia.

Witamina K2 wpływa na:

  • zdrowie kości i prawidłowe magazynowanie wapnia
  • uczestniczy w procesach krzepnięcia krwi
  • wspomaga zdrowie układu krążenia i elastyczność tętnic
  • pomaga w utrzymaniu zdrowego metabolizmu cukru we krwi i poziomu lipidów
  • może wspierać zdrowy i pozytywny nastrój kobiet

Menachinon jest najbardziej biologicznie aktywną formą K2 w fizjologii człowieka. Występuje w wielu produktach spożywczych, w tym w dojrzewających serach, wątróbce i jajach, ale zdecydowanie najbogatszym jego źródłem jest natto, tradycyjna japońska żywność wytwarzana ze sfermentowanych ziaren soi. Swanson Maximum Strength Witamina K2 to  suplement o największej pochodzący z natto wytwarzanego wyłącznie z soi niemodyfikowanej genetycznie. Dostarczamy tę rozpuszczalną w tłuszczach witaminę w kapsułkach żelowych na bazie oleju słonecznikowego, zapewniających optymalną wchłanialność.
Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Suplement diety

Składniki: Witamina K2 [menachinon-7 z Natto (fermentowana soja), Ooej słonecznikowy, żelatyna, gliceryna, dwuzasadowy fosforan wapnia, wosk pszczeli, woda oczyszczona, lecytyna słonecznikowa, barwnik karmelowy.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1 kapsułka):


200mcg - Witamina K2 [menachinon-7 z Natto (fermentowana soja)]Sugerowane dzienne spożycie: 1 kapsułka dziennie.

 

Zawartość netto: 30 kapsułek

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.