• Nowy
Witamina B12 z kwasem foliowym - Smak...

Witamina B12 z kwasem foliowym - Smak Truskawkowy, 250 pastylek do ssania

SWA54
76,00 zł

Pastylki do ssania Witamina B12 z kwasem foliowym to suplement diety jest produktem uzupełniającym niedobory codziennej diety.

 

Witamina B12 z kwasem foliowym - Smak Truskawkowy


Pastylki do ssania Witamina B12 z kwasem foliowym to suplement diety jest produktem uzupełniającym niedobory codziennej diety.

Cyjanokobalamina, czyli witamina B-12 uczestniczy w hematopoezie głównie przy produkcji czerwonych komórek krwi, tworzeniu materiału genetycznego (synteza DNA i RNA). Dodatkowo uczestniczy w przemianach metabolicznych tłuszczów i węglowodanów. Wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, uczestniczy w przemianach puryn i pirymidyn.

Zapobiega anemii złośliwej. Bierze udział w przemianie kwasu foliowego do biologicznie aktywnego tetrahydrofolianu.

Kwas foliowy jest niezbędny do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania układu nerwowego.

Swanson ®

Firma Swanson Health Products to amerykański producent i dystrybutor suplementów diety. Istnieje na rynku od 1969 r. Produkty firmy Swanson spełniają wszelkie normy jakości i wytwarzane są według Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, by utrzymać jak najwyższą jakość swoich produktów.

Suplement diety

Składniki: Witamina B12 jako cyjanokobalamina, kwas foliowy, sorbitol, mannitol, celuloza mikrokrystaliczna (błonnik roślinny), kroskarmeloza sodowa, hydroksypropylometyloceluloza, naturalny aromat truskawkowy, stearynian magnezu, krzemionka.

 

Zawartość w zalecanej porcji dziennej (1/2 pastylki):


500mcg - Witamina B12 jako cyjanokobalamina
200mcg - Kwas foliowySugerowane dzienne spożycie: 1/2 pastylki na dzień należy włożyć pod język, aż się rozpuści.

 

Zawartość netto: 250 pastylek do ssania

Przechowywanie: Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.