ACL Herbal Mix ekstrakt bezalkoholowy 1:1 (100ml)

LME25A

Nowy produkt

Wyciąg ziołowy ACL Herbal Mix to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z korzenia Ashwagandhy, grzybni Cordycepsu i korzenia Lukrecji.

Więcej szczegółów

108,99 zł

Więcej informacji

ACL Herbal Mix
Aswagandha/Cordyceps/Lukrecja
Wyciąg ziołowy 1:1 
    

 

Wyciąg ziołowy ACL Herbal Mix to wysokiej jakości suplement diety zwierający w swoim składzie macerat glicerynowy wytworzony z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera), grzybni Cordycepsu (Cordyceps sinensis) i korzenia Lukrecji gładkiej (Glycyrrhizae glabra). 

 

Lymeherbs

 

Suplement diety

 

Składniki: korzeń Ashwagandhy (Withania somnifera), grzybnia Cordycepsu (Cordyceps sinensis) i korzeń Lukrecji gładkiej (Glycyrrhizae glabra), gliceryna, woda destylowana. Stężenie 1:1  

 

Sugerowane dzienne spożycie: : 2 ml 3 razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia dziennie.

 

Zawartość w dziennej porcji:  6 ml wyciągu z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera), grzybni Cordycepsu (Cordyceps sinensis) i korzenia Lukrecji gładkiej (Glycyrrhizae glabra). 

 

Zawartość netto: 100 ml


Przechowywanie: 
Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce.  


Ostrzeżenie: 
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Opinie

Kliknij tutaj aby napisać recenzję